>>AKCE<< Při nákupu nad 1000 Kč dárek zdarma

Černý česnek do vaší kuchyně

Tato stránka je určena kuchařům, provozovatelům restaurací či cateringu a všem ostatním, kteří mají zájem zařadit černý česnek mezi své ingredience. Pokud toho o černém česneku moc nevíte a chtěli byste se prvně dozvědět více, prosím pokračujte na stránku o černém česneku

Balení černého česneku určená pro Gastro odvětví nemáme veřejně v nabídce zde na GarlioMarketu. Je potřeba se registrovat jako velkoobchodní odběratel. Za zvýhodněné ceny nabízíme velkoobchodní balení 3kg, případně i 10kg bio černého česneku (stroužky nebo pasta) v plastovém kyblíku, menším odběratelům můžeme nabídnout i 400g. V nabídce jsou i celé palice černého česneku a další vaše přání budou s radostí vyslyšena. Konečná investice na porci jídla se pohybuje v řádech korun.

Měli byste zájem si černý česnek vyzkoušet? Napište nám na obchod@garlio.cz nebo zavolejte na +420 725 721 479. Rádi se s vámi potkáme osobně u vás v provozovně nebo vám zašleme katalog a vzorek na vyzkoušení poštou.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení